Co możemy poprawić w wyglądzie z użyciem lasera CO2?

Nowoczesna medycyna estetyczna proponuje różne zabiegi z użyciem laserów, które pomagają pozbyć się kompleksów i przywrócić skórze piękny wygląd. Do jakich zabiegów wykorzystuje się laser frakcyjny CO2? Jak wygląda zabieg i czego można się spodziewać po zabiegu? Przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat.

usług

Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
Do czego stosuje się laser CO2?
Z użyciem lasera frakcyjnego CO2 wykonuje się rozmaite zabiegi medycyny estetycznej. Ten laser wykorzystywany jest, aby poprawić wygląd skóry, zależnie od pożądanych efektów: zmniejszyć widoczność blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, niwelować zmarszczki, poprawić jędrność oraz elastyczność skóry, zlikwidować rozstępy, zlikwidować przebarwienia skórne.
laser co2 katowice

Autor: Eva Rinaldi
Źródło: http://www.flickr.com
Jak oddziałowuje na skórę laser frakcyjny CO2?
szampon

Autor: mixtureusa
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie zabiegu z wykorzystaniem lasera, emitowana wiązka oddziałowuje na skórę pacjenta tworząc tzw. siatkę „miniranek”. Laser zachowuje wyspy nieuszkodzonej skóry, dzięki temu regeneracja następuje wyjątkowo szybko. Ból odczuwany w czasie zabiegu jest minimalny, gdyż przed zabiegiem skóra znieczulana jest specjalnym kremem – szczegóły na temat laseru co2 w Katowicach. Średni czas trwania zabiegu ok. 30 minut, aczkolwiek dokładny czas jego trwania jest uzależniony od rozmiaru obszaru skóry jaki poddaje się zabiegowi. Po zakończeniu działania lasera skórę chłodzi się, by zminimalizować dyskomfort. Pierwsze widoczne efekty zabiegu są widoczne już po tygodniu.

Jeśli bez spodziewanych rezultatów poszukujesz tak samo nietuzinkowego serwisu, to zalecamy ten portal (https://www.roofcor.pl/) – zobaczysz, on także jest bogaty w takiego rodzaju treści.

W niektórych przypadkach, takich jak głębokie zmarszczki bądź blizny, konieczne jest powtórzenie zabiegu 2-3 razy. Jeśli interesuje kogoś więcej informacji odnośnie tego jak działa laser CO2 Katowice to miasto, w którym bez problemu znaleźć można odpowiednią klinikę medycyny estetycznej.

Zanim zdecydujemy się na zabieg, konieczna jest konsultacja z lekarzem, który musi ustalić czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu i jaki będzie przebieg laseroterapii. Lekarz powinien także ustalić jak pacjent ma przygotować się do zabiegu.