Nowe telefony komórkowe oraz programy do analizy i przetwarzania wybranych treści

Nowe oprogramowania komputerowe znacznie ułatwiają nasze życie. Dużo z nich dostępnych jest również w wersjach na telefony komórkowe. Dla wielu osób jest to niewątpliwie szczególnie wygodna opcja.

czytanie i skanowanie tekstów

Źródło: freepik.com

Zazwyczaj gromadząc materiały do prac naukowych, bardzo często szukamy pomocnych książek i spędzamy mnóstwo czasu w czytelniach sporządzając z nich notatki. Dużo ludzi, chcących zaoszczędzić czas, kseruje materiały bądź za pomocą aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego robi zdjęcia wybranym stronom książek. Aby móc je przystosować do swojego użytku i wyizolować interesujące nas fragmenty, często przepisujemy w edytorze tekstu treści z plików PDF (translator niemiecko polski). Jest niesamowicie żmudne i niewdzięczne zadanie, którego można na szczęście uniknąć dzięki programowi Abby Fine Reader. Jest to bardzo inteligentne oprogramowanie pozwalające na tworzenie edytowalnych plików elektronicznych z zeskanowanych dokumentów papierowych, plików PDF i zdjęć z aparatu cyfrowego, również tego wbudowanego w komórkę.

Nie zwlekaj – czytaj informacje (https://ewadia.pl/) o wątku, który tu zaprezentowaliśmy. Dużo informacji odkryjesz we wpisie dołączonym pod wskazanym linkiem.

Bywa, że wykorzystywane przez nas materiały są niedostępne po polsku. W takiej sytuacji następną, szczególnie popularną i użyteczną aplikacją, która służy także do inteligentnego analizowania treści, jest translator niemiecko polski.

Bardzo pożądany szczególnie w trakcie podróży zagranicznych po Europie, przystosowany do użytku zarówno w wersjach online, jak i offline. Ta aplikacja będzie szczególnie użyteczna, zwłaszcza gdy dysponujemy nowoczesnym telefonem z dostępem do sieci internetowej, jak niezwykle popularny LG GT540, czy bardzo stylowym i praktycznym modelem Sagem P9522, który poza panelem dotykowym, posiada klawiaturę w znacznym stopniu upraszczającą wprowadzanie interesujących nas danych. Zarówno LG GT540, jak i Sagem posiadają wbudowany aparat fotograficzny (smartfon lg gt540 na Ceneo). Przy użyciu oprogramowania Abby Fine Reader umożliwi nam to łatwe kopiowanie i przetwarzanie treści, natomiast translator niemiecko polski świetnie sprawdzi się przy weryfikacji merytorycznej dokumentów w języku niemieckim.

Możliwość szybkiego i spontanicznego utrwalania tekstu pism urzędowych, książek, broszur, a nawet ogłoszeń, czy plakatów zobaczonych przypadkowo na przydrożnej tablicy, to bardzo duże osiągnięcie techniczne. Programy służące do szybkiego analizowania utrwalonych na zdjęciach treści, są tak uwielbiane, że bardzo wiele ludzi nie wyobraża sobie bez nich życia.