Telebimy czy billboardy – która ze wskazanych form reklamy zewnętrznej jest bardziej atrakcyjna?

Właściciele firm mają dużo zadań, jakim muszą stawić czoła, by z sukcesem prowadzić swoją działalność. Jednym z nich jest bez wątpienia wypromowanie produktów lub usług w sposób, który przyciągnie klientów. Istnieje niejedna forma promocji, a jedną ze szczególnie popularnych jest reklama outdoorowa, zwana innymi słowy reklamą zewnętrzną. Dwie zwłaszcza znane formy takiej reklamy to billboardy i telebimy. Jaka z nich będzie dla nas bardziej odpowiednia?

Telebim Opole jest ekranem wizyjnym, jaki jest złożony z diod. Można na nim umieszczać wszelakiego typu animacje, jakie częstokrotnie znacznie lepiej przyciągają uwagę od zwykłych plakatów. Obraz na nim prezentowany jest wyraźny nawet w trudniejszych warunkach meteorologicznych, na przykład kiedy świeci słońce albo jest deszczowo – reklamuj się na billboardzie w Opolu. Billboard natomiast to nośnik reklamy, jaki może osiągnąć nadzwyczaj duże rozmiary, w zależności od tego, gdzie chcielibyśmy go umieścić. Billboardy mogą stać przy drogach, ale mogą być również powieszone na budowlach w centrum miasta.

telebimy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Tam mają możliwość być spostrzeżone przez największą liczbę osób, dlatego lokalizacja musi być jednym z pierwszych czynników, które będziemy rozważać. Jeśli chodzi o telebim Konin Kleczewska, jest on z pewnością kosztowniejszy od billboardu, ale także bardziej efektowny. Do tego wymaga stosownego pozwolenia – nie można go postawić od tak. Billboardy natomiast mogą być niewidoczne nocą bądź przy gorszej pogodzie, jeśli odpowiednio ich nie naświetlimy. Dlatego pamiętajmy o tym, wybierając tą formę promocji.

Nie ma wyraźnej odpowiedzi na pytanie, jaki z rodzajów reklamy zewnętrznej jest właściwszy. Wszystko zależy od konkretnych potrzeb danego właściciela firmy oraz kampanii reklamowej, jaką zamierza przeprowadzić – poznaj telebim w Koninie na Kleczewskiej . Odpowiedz więc sobie na pytanie, na czym najbardziej ci zależy oraz jakim sposobem według ciebie najskuteczniej dotrzesz do odbiorców, a rozwiązanie nasunie ci się samodzielnie. Gdzie iść w celu wykonania reklamy (zobacz pozycjonowanie stron przez Artefakt.pl) na wyżej nadmienione typy nośników? Najlepiej do dobrej agencji reklamowej, jaka ma doświadczenie w tej dziedzinie i dzięki której odniesiemy upragniony sukces.