Telewizja i Internet? Oczywiście!

Pamiętasz dawne czasy, kiedy telewizor był czarno-biały, a do wyboru miałeś dwa kanały telewizyjne? W zależności od tego, ile masz lat pamiętasz to troszkę, bardziej lub zupełnie wcale. Większość nie będzie tego pamiętać, ponieważ to naprawdę dawne czasy. Jeszcze bardziej odległy był okres, gdy na wsi znajdował się jeden telewizor, a wszyscy mieszkańcy zbierali się na przykład u Sołtysa, ażeby coś pooglądać. W jakim okresie to było? Wydaje się, jakby przed wiekami. Obecnie ciężko to sobie wyobrazić, szczególnie, że wybór w zakresie ofert telewizji i internetu jest ogromny.

pilot celujący w nicość

Autor: Rugby Streaming
Źródło: http://www.flickr.com

Nie dość, iż zwiększa się ilość gospodarstw domowych, w których osiągalny jest Internet, to jednocześnie coraz więcej osób chce mieć jak największy wybór w zakresie telewizji cyfrowej. Konkurencja jest dość duża, ale to dobrze, ponieważ oferty różnorodnych firm stale się przebijają, a konsumenci dzięki takiej sytuacji otrzymują coraz bardziej konkurencyjne oferty.

W dużych ośrodkach miejskich w najłatwiejszy sposób można znaleźć firmę, która zainstaluje u nas w domu dostęp do internetu i telewizję, nie jesteśmy zmuszeni nawet wychodzić z domu. Przykładowo, jak mieszkasz we Wrocławiu wystarczy w okno (plisy legionowo) przeglądarki wpisać telewizja cyfrowa, aby zaraz otrzymać mnóstwo konkurencyjnych ofert lub wejść tutaj . Zresztą, żyjąc na wiosce także możesz to zrobić, nigdzie nie musisz się fatygować. Firmy walczą o każdego klienta, tak więc przedstawiciel danej firmy zadzwoni do Ciebie, a w razie gdybyś chciał inaczej przyjedzie pod wskazany adres i wyłoży ofertę od A do Z.

Internet, kabel

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Pamiętaj, bądź wymagający, dużo pytaj, szukaj brak konkretów w ofertach, miej na uwadze, iż na rynku jest wielka konkurencja i każda z firm będzie biła się o każdego abonenta. To nie są czasy, kiedy na rynku telekomunikacyjnym panowała tylko jedna firma. Były takie sytuacje, że jawnie „olewała” swoich klientów, gdyż wiedziała, iż żadna konkurencja jej nie zagrozi.

To oczywiście inna branża i inne czasy, ale ma przełożenie na każdy pozostały rynek w każdym okresie. Jeśli chodzi o rynek telewizyjny i internetowy lub telekomunikacyjny, to taka sytuacja nie może się powtórzyć, ponieważ zamiast monopolu jest ogromna konkurencja i walka o każdego klienta. Poczuj się więc jak klient i bądź wymagający, a dzięki temu dostaniesz najlepszą, najbardziej korzystną dla Twoich potrzeb ofertę .

I miej zawsze rękę na pulsie. Rynek stale ulega zmianie, pojawiają się jedne firmy, kolejne upadają, jedne zaskakują wspaniałą ofertą, tak więc i kolejne powinny coś z tym zrobić. Obserwuj to i w razie potrzeby dokonaj zmiany usługi. Z drugiej strony, mało osób tak robi, ponieważ nie znajdujemy na to czasu. Codzienne obowiązki nas pochłaniają i zapominamy o tego typu sprawach.