Wizytówki z uznanych drukarni trafiają do organizerów strategicznych wspólników oraz dłoni zwykłych obywateli

Zwykli członkowie społeczeństwa obchodzą się z wizytówkami identycznie jak i z folderami reklamowymi, czyli zazwyczaj biorą je tylko po to, żeby kilka minut wrzucić do śmietnika. Czasami wizytówki leżą miesiącami w szufladach biurka, lecz gdy szukamy jednego konkretnego egzemplarza, to wtedy nie możemy odszukać tej jednej małej karteczki. Natomiast w biznesie wizytówka jest rzeczą niemal świętą, a według zasad savoir-vivre’u mamy poświęcić każdej z nich choćby kilka sekund uwagi w momencie, kiedy zostaje ona przekazywana przez rozmówcę. Nic dziwnego w tym, że prezesi dbają o to, by wizytówki wyglądały profesjonalnie, a ponadto, by bileciki trzymać w skórzanym organizerze.

Prasa drukarska

Źródło: http://www.sxc.hu
Przedstawiciele rozmaitych profesji zabiegają o starannie zaprojektowane, a także porządnie wydrukowane wizytówki. Jeśliby wnikliwie przeanalizować większość udostępnionych w internecie projektów, to można łatwo dojść do stwierdzenia, że można je tak naprawdę podzielić na dwie grupy. Otóż na te sporządzone z myślą o kobietach i mężczyznach pracujących umysłowo i trzydziestolatkach lub pięćdziesięciolatkach pracujących fizycznie – netprint.pl/wizytowki/prawo/adwokat. Idąc dalej wskazanym tropem można stwierdzić, że np. fraza wizytówka adwokat będzie przeważnie kojarzyć się z oszczędnym wzornictwem, a sformułowanie wizytówki szkoła tańca towarzyskiego z o dużo bardziej wyszukaną ornamentyką.

maszyna do sitodruku

Autor: Michael Bernath
Źródło: http://www.flickr.com
Tak tradycyjne, jak i internetowe drukarnie dają usługobiorcom możliwość wyboru niektórych parametrów druku, a niekiedy nawet udostępniają gotowe wzory, które wystarczy lekko zmodyfikować. Jeśli więc na stronie internetowej danej spółki są czerwone pola o zaokrąglonych rogach, to wówczas można śmiało zamówić wizytówki o identycznym kształcie. Każdy klient musi również wybrać inne i nawet istotniejsze parametry: gramaturę papieru, format i nakład. Bardzo ważna bywa bardzo dobra jakość druku, a uznana drukarnia przygotowuje wszystkie zlecenia z taką samą starannością: zarówno wizytówki taxi (taksówka Wrocław) oraz te dla pozostałych zawodowych kierowców, jak i wizytówki dla znanych osobistości muszą być wydrukowane z dbałością o najmniejsze szczegóły (sprawdź pełną ofertę na tej stronie). Z kolei każdy usługobiorca powinien przed złożeniem zamówienia dokładnie przeglądnąć informacje dotyczące specyfikacji oraz mieć świadomość, że obraz na ekranie notebooka zawsze będzie nieco odróżniał się od tego na papierze.